Projekt Management

Varga Zsolt
v.zsolt@tfcenter.hu
+36 30 9407959

Tóbiás László
t.laszlo@tfcenter.hu
+36 30 9893667

Farkas Tamás
f.tamas@tfcenter.hu
+36 30 8617637

Szerviz

Szerviz központi elérhetőség
szerviz@tfcenter.hu

Vágó Rafael
v.rafael@tfcenter.hu
+36 30 6851548

György Krisztián
gy.krisztian@tfcenter.hu
+36 30 5677916

Tóth Gábor
t.gabor@tfcenter.hu
+36 30 6851579

Rendeki Péter
r.peter@tfcenter.hu
+36 30 8464772

Lovrek Gábor
L.gabor@tfcenter.hu
+36 30 4409618

Értékesités

Bolt központi elérhetőség
bolt@tfcenter.hu

Nérei Gergely (számitástechnika)
n.gergely@tfcenter.hu
+36 30 4528318

Miskovity Evelin (papir, irószer)
m.evelin@tfcenter.hu
+36 30 9868296

Tukora Bianka (vegyi árú)
t.bianka@tfcenter.hu
+36 30 9868296

Szűcs Evelin
s.evelin@tfcenter.hu
+36 30 9878296

Üzlet / szerviz

  • Cím: 7300 Komló, Pécsi utca 1.
  • Telefon: +36 (72) 487-860
  • Fax: +36 (72) 581-860
  • Email: bolt@tfcenter.hu

Nyitvatartás

  • Hétfő - péntek: 08:00-17:00
  • Szombat: 08:00-12:00

Facebook