Projekt Management

Tóbiás László
tobias.laszlo@tfcenter.hu
+36 30 9893667

Farkas Tamás
f.tamas@tfcenter.hu
+36 30 8617637

Szerviz

Szerviz központi elérhetőség
+36 30 1132757 • szerviz@tfcenter.hu

Vágó Rafael
v.rafael@tfcenter.hu
+36 30 6851548

György Krisztián
gy.krisztian@tfcenter.hu
+36 30 5677916

Nérei Gergely
n.gergely@tfcenter.hu
+36 30 1132757

Faragó Patrik
f.patrik@tfcenter.hu
+36 30 1570923

Tóth Gábor
t.gabor@tfcenter.hu
+36 30 6851579

Czentner Bence
c.bence@tfcenter.hu
+36 30 0145945

Értékesítés

Bolt központi elérhetőség
+36 30 9868296 • bolt@tfcenter.hu

Janecz Ramóna (boltvezető)
janecz.ramona@tfcenter.hu
+36 30 4584265 

Kerekes László (számítástechnikai értékesítő)
k.laszlo@tfcenter.hu
+36 30 4528318

Gulyás Attila
gulyas.attila@tfcenter.hu
+36 30 1132402

Üzlet / szerviz

  • Cím: 7300 Komló, Pécsi utca 1.
  • Telefon: +36 (72) 487-860
  • Fax: +36 (72) 581-860
  • Email: info@tfcenter.hu

Nyitvatartás

  • Hétfő - péntek: 08:00-17:00
  • Szombat: 08:00-12:00

Facebook